Diskuse

Kontumace

Nowik VEVO - admin | 16.03.2013

Nevím proč, ale za poslední 3. kola jsem tu našel asi 3 zkontumované zápasy, nevím proč, ale a chtěl bych Vás upozornit, že je to podle Pravidel dát Vám za kontumaci pokutu, zatím jsem tak neučinil, protože jsem věřil, že nechcete kontumovat, a neděláte to schválně, ale už to přerostlo jakousi hranici a od teď začínám rozdávat pokuty, takže si na hráče dávejte pozor, děkuji za pochopení.

Re: Kontumace

Campos | 18.03.2013

Tak jsem to zažil dnes na vlastní kůži.

9

BigJoe | 09.03.2013

super. 9 zápasov po sebe bez prehry a z toho 5 remíz. tuším sa lepí na mna smola už aj tu

Turnaj

Campos | 06.03.2013

Tak dnešním kolem je pro můj tým rozhodnuto - prohrál jsem s oběma "angličany" shodně 2:1 (nutno podotknout, že zaslouženě) a nastává čas juniorů.Není co řešit.Gratulace lepším týmům.

Diskuse

Nowik VEVO - admin | 07.03.2013

Ostudu tady určitě neděláš.. Myslím, že 3. místo by jsi měl pohlídat celkem v klídku a zaváhání ze strany Ovmana taky může přijít, nikdy není rozhodnuto, dokud není konec ;)

Diskuse

Nowik VEVO - admin | 22.02.2013

tak na to jak se to ze začátku rozjelo, tak to tady zas umřelo.. tak doufám, že se to se začátkem druhé poloviny trochu rozjede..

Re: Diskuse

Campos | 23.02.2013

Já to tady průběžně sleduji,ale psát si sám se sebou mě moc nebere,tak asi proto.
Jinak zatím docela spokojenost po půlce soutěže,uvidíme,co bude dál.

Diskuse

NowikVEVO - admin | 01.02.2013

Tak škoda, že se víc nedaří Kolumbíjským týmům :( čekal jsem od některých trochu víc, naopak Mojmirovce zatím hezky :)

Aktualizace

Campos | 28.01.2013

Nechci tady házet nějaká negativa,ale ten titulek ohledně aktualizace bych raději z hlavní stránky smazal.

Re: Aktualizace

NowikVEVO - admin | 28.01.2013

Teď jsem opravdu nestíhal a nevěděl co dřív, doufám, že už bude všechno v pořádku a plánovat budu když budu mít čas. Jsem rád, že se diskuse trochu rozběhla.. díky Vám všem za pochopení..

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek